Kroplówki Witaminowe

Z Dostawą do Domu

Twój prywatny

Szpital Zgorzelec

+48 606 768 467
+48 606 768 467

Kroplówka na kaca

Alkohol ma beznadziejny wpływ na organizm człowieka. Abstrahując od długotrwałego spożywania alkoholu w nadmiernych, wyniszczających ilościach, wielu osobom sporadycznie zdarza się przeholować z ilością wypitego alkoholu, wtedy na dzień po spożyciu alkoholu pojawia się tak zwany kac. Kac jest zatruciem występującym w wyniku przedawkowania alkoholu etylowego, objawia się bólem głowy, nudnościami, bólem mięśni, zmęczeniem, apatią, światłowstrętem, drżeniem i kołataniem serca. Skutki uboczne mocno zakrapianej zabawy ustępują w zależności od organizmu i stopnia zatrucia, czasem po kilku godzinach a czasem nawet po dwóch dniach. W ostatnich latach popularną metodą walki z kacem okazały się kroplówki na kaca, które w ekspresowym tempie uzupełniają elektrolity, nawadniają organizm i wyrównują glikemię.

Wlewy na kaca mają działanie ekspresowe dzięki bogatemu składowi, zazwyczaj taka kroplówka zawiera sporą ilość elektrolitów i glukozy, dodatkowo mogą pojawić się witaminy z grupy B i C oraz glutation w wersji „ekstra” kroplówki. Przyjęcie kroplówki trwa chwilę, zatem walka z kacem dzięki niej jest skrócona do minimum. Oczywiście działanie kroplówki nie jest 100%, należy się liczyć z faktem, że organizm wciąż musi zwalczyć aldehyd octowy. Mimo to coraz więcej osób decyduje się na taki zabieg po imprezie, dzięki kroplówce na kaca w szpitalu w Zgorzelcu wraca energia, znika drżenie mięśni, kołatanie serca i światłowstręt.

Czy kroplówki, które oferują szpitale i instytuty witaminowe są bezpieczne? Nad składem pracuje grupa lekarzy, zatem osoby z odpowiednim wykształceniem medycznym, kroplówki nie przekraczają dziennych dawek żadnego z leku, ponadto ilość kroplówki jest dopasowana do pacjenta, zatem lekarze nie przewidują żadnych niepożądanych efektów.

Zobacz ofertę

Napisz do nas i zaproponuj interesujące Cię terminy.

Kroplówka Witaminowa

Lorem ipsum

Telefon

+48 606 768 467

Zadzwoń

pn-pt 16:30 – 21:00 sb-nd 8:00 – 20:00

E-mail

zanimszpital@gmail.com

Facebook

Polub Nas!